Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
312 postów 674 komentarze

Żółwiowisko

Chłodny Żółw - "Politycy są jak krowy. Bez naszej troskliwej opieki zawsze wlezą w szkodę".

Gazeta Wyborcza uziemia... Dorotę Masłowską

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dorota Masłowska właśnie przekonała się, że "love bombing" ze strony mediów nie musi trwać wiecznie.

Chwalona, "ceniona", a może nawet "uwielbiana" na salonach, genialna obserwatorka współczesnego świata... Nagle przestaje być trendy!

 

fot. AKPA

Gazeta Wyborcza chłodno zrelacjonowała jej najnowszy wywiad dla "Rzeczypospolitej".


"Prowadzący rozmowę zapytał Masłowską również o katastrofę smoleńską. - W katastrofie smoleńskiej widzę wielkie cierpienie osobiste wielu ludzi, cierpienie, którego nie jestem w stanie zrozumieć, i o którym nie miałabym tupetu się wypowiadać - ucina pisarka. Dopytywana o incydenty pod krzyżem na Krakowskim Przedmieściu, podkreśla: - To było bydło (...). Zrobiła na mnie ogromne wrażenie skala zbydlęcenia społeczeństwa. Było to tym bardziej przygnębiające, że wielu ludzi, sikając na znicze, miało przekonanie, że robi to w imię inteligencji i zdrowego rozsądku". 

No tak, no tak... Po takiej niepostępowej ocenie  sikających na znicze intelektualistów trudno było się spodziewać entuzjazmu recenzentów Gazety Wyborczej dla nowej książki Masłowskiej.

Nowa Masłowska. Boki zrywać? Niekoniecznie [RECENZJA]

"Nowy Jork zamiast Polski w nowej powieści Masłowskiej. "Przyjaźń przez Facebook, sport z konsoli, seks przez kamerkę, wychowanie dzieci przez Skype'a" - tak, taka jest dziś właśnie nasza kondycja, ale, u licha, czy ktoś o tym nie wie?".Pani Doroto, nie należę do wielbicieli Pani literackiego talentu. Za to zaimponowała mi Pani jako Człowiek.
 

image

KOMENTARZE

  • Koko koko euro spoko
    Ona nie potrzebuje już mediów , jej książki same się wypromują. Media jak widać popierają jeden słuszny degeneracyjny trend , natomiast gdy karta całkiem się odwraca i pisze o lemingach wtedy jest dla nich problemem. Niemniej jednak każdy ma prawo do indywidualnej recenzji , a że Masłowska napisała o "amerykanizacji" która trwa od 20 lat warto obejrzeć , ale jak wiemy w czasie II wojny światowej wyjechali tam żydzi i trzęsą nią.

    [url=http://www.youtube.com/watch?v=xFVdvXGIT34]Amerykanizacja[/url]

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY