Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
312 postów 674 komentarze

Żółwiowisko

Chłodny Żółw - "Politycy są jak krowy. Bez naszej troskliwej opieki zawsze wlezą w szkodę".

Kto naprawdę stoi za Amber Gold?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sprawy ruszyły z kopyta...

Od czasu gdy opublikowałem notkę na temat babci Marcina P. sprawy ruszyły z kopyta.  

Dziennikarze "Wprost"  poszli na całość. Przetrafili wszystko raz jeszcze i niespodziewanie zadali kluczowe pytanie: "Kto naprawdę stoi za Amber Gold?". Pewnie wyjaśnią sprawę do końca albo i jeszcze dalej... Jeśli tylko nie uprzedzi ich  niezawodny w takich sytuacjach detektyw Rutkowski (Krzysztof Rutkowski bierze się za Amber Gold).


Bajeczki na tematy okołoekonomiczne popularyzowane w ostatnich dwudziestu latach szyte były wyjątkowo grubachnymi nićmi.  

"Aleksander Gawronik zbudował w nocy sieć kantorów i został najbogatszym Polakiem", "Lech Grobelny uśpił czujność służby bezpieczeństwa i razem z grupą zaprzyjaźnionych cinkciarzy sterował kursami walutowymi", "dwóch sprytnych muzyków na jednej z cypryjskich stacji benzynowych podpisało umowę na dostawę ropy dla całej Polski", "kto tylko chciał wykorzystywał senność służb, polityków, prokuratury, NBP i zarządów polskich banków by wyoscylować sobie dowolną kwotę z bankowego systemu"... 

 

Schemat był prościutki. Młodzi, biedni, nieznani światu, niezależni idealiści, przemytnicy, drobni oszuści, terroryści... robią nagłe kariery! Bez grosza przy duszy zakładają kantory, linie lotnicze, dostają koncesje telewizyjne. Nagle a niespodziewanie robią w trąbę prokuratorów, sędziów, policję, polityków, media, służby specjalne, wywiady największych mocarstw... Nawet w ostatnich latach popularnabyła bajka o jakimś młodzianku, który dostaje od babci kieszonkowe i zamiast wydać je na cukierki i gumę do żucia, zainwestował by... zbudować wielką sieć sprzedaży dopalaczy.

Ale skończyło się!

W mediach sensacja! Dziennikarze odkryli już, że to nie osadzony w więzieniu, osamotniony Marcinek P. oszukał cały kraj.

"Człowiek półświatka, biznesmen i były esbek - te osoby zdaniem ABW stały za Amber Gold. Najnowsze ustalenia w sprawie gdańskiego parabanku" ujawnia tygodnik "Wprost".

 

Ale nie koniec na tym. Rozpędził się i detektyw Rutkowski nieśmiało sugerujący, że za wszystkimi bohaterami tego serialu stało nasze demokratyczne państwo. 

"Krzysztof Rutkowski bierze się za Amber Gold i chce pomóc w odzyskiwaniu pieniądze klientów piramidy finansowej. Zorganizował spotkanie tych osób w Warszawie. - Niech się Skarb Państwa dzisiaj boi i trzęsie" - mówi Rutkowski Onetowi.


Wprost, Onet, babcia Marcina P. i Krzysztof Rutkowski...

Ataku takiej siły nie wytrzyma żadna mafia. Gejm is ołwer.
 

image

 

KOMENTARZE

  • hi...hi...
    w AMBERGOLDZIE zamieszana ....CAŁA WIERCHUSZKA PLATFORMY...dla odwrócenia uwagi wypuscili byłego esbeka...hi...hi...
  • Kto naprawdę stoi za Amber Gold?
    Jacyś starsi i mądrzejsi to na pewno ;) O samej górze nie dowiemy się nigdy, dadzą kogoś niżej na pożarcie o ile w ogóle będzie ktoś nowy, bo przecież mają "winnego" i cacy.

    To może też służyć zniszczeniu SKOK-u, tzn ich uzależnianiu od systemu, w końcu przejęcie... czy likwidacja.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY